Najdeme Vaše auto!

REX pro stavební a jiné stroje

 
 

 

REX pro stavební a jiné stroje

 

Systém REX pomáhá i majitelům a provozovatelům stavebních strojů.

U stavebních strojů musíme řešit v zásadě dva problémy. Prvním z nich je stejně jako u všech dopravních prostředků ochrana proti odcizení, druhým potom ochrana proti zneužívání techniky případně odcizení pohonných hmot.

Zabezpečení
I stavební stroje se poměrně často ztrácejí. Jejich výhodou jsou velké rozměry a také to, že se obtížněji vyvážejí za hranice. V případě, že chcete ochranu pouze proti krádeži a to v rámci ČR, doporučujeme použít pro lokalizaci systém ATHOS REX s lokalizací GSM. Volba čidel, zapojení a střežicí program potom závisí na vašich individuálních požadavcích.

Zabezpečení spolu s další ochranou a evidencí provozu
Pokud chcete zabránit také dalším možnostem zneužívání stroje, je vhodný systém REX SXM30 GPS.
Po vybavení tímto zařízením máte stroj naprosto plně pod kontrolou. Již se vám nemůže stát, že bagrista odjede na druhý konec vesnice na melouch. Zařízení umí zabránit i situaci, kdy pracovník nechá zapnutý motor a jde na pivo. Je možné připojit také průtokoměr nafty a měřit skutečnou spotřebu paliva. Systém umí díky široké škále vstupů detekovat i mnoho různých provozních stavů.
Můžete tak například u strojů zimní údržby nejen vidět kudy projížděly, ale třeba ve kterých úsecích byl zapnut sypač a ve kterých ne.
Dalším příkladem může být popelářský kuka vůz, kde můžete kromě trasy evidovat i kde byla vysypána popelnice.

Samozřejmostí jsou u nás řešení na míru dle potřeby zákazníka již od vozových parků střední velikosti.
 

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.