Najdeme Vaše auto!

Průvodce zájemce o střežení a sledování provozu vozidla

 
 

 

Kolik budu platit za služby ?


Služba střežení stojí ve verzi GSM 2640 Kč bez DPH za rok (v ceně je paušál SIM karty, 20 Kč komunikace měsíčně,u běžně používaného služebního vozu je obvykle doplatek na komunikaci v řádu desítek korun měsíčně, v ceně jsou i dvě lokalizace do map měsíčně včetně uchování historie)

Pro jednotky GPS je cena střežení 3600 Kč bez DPH za rok (v ceně je paušál SIM karty, 50 Kč komunikace měsíčně,u běžně používaného vozu obvykle není doplatek na komunikaci, v ceně je i záznam poloh při odmykání a zamykání vozu (neplatí pro reset 3) a dva dotazy na polohu měsíčně včetně uchování historie).

Střežení se účtuje ročně předem, případná nadměrná komunikace po dosažení 500 Kč. Účtovací období je vždy 12 měsíců a začíná od data montáže. Na další platbu vždy obdržíte fakturu.

Služba lokalizace stojí 50 Kč bez DPH měsíčně včetně paušálu SIM karty a dvou lokalizací do map. Při pořízení služby se platí 500 Kč vratný depozit na provoz (bude vrácen při ukončení smlouvy), následně se účtuje měsíční paušál 50 Kč a skutečný provoz SIM karty vždy po dosažení celkové částky 500 Kč.


Kompletní ceník naleznete zde


© 2010 1.REX SERVICES, a.s.