Najdeme Vaše auto!

Přenos obrazu z objektu

 
 

 

Přenos obrazu z objektu

V dnešní době již technika umožňuje přenášet z objektů i obrazovou informaci. To je velmi výhodné, protože se při poplachu můžete vy nebo pracovník PCO podívat co se opravdu děje. Vyloučí se tak zbytečná panika a marné výjezdy zásahové jednotky.
Jednoduchý přenos fotografie je možný i z profesionálního systému OASIS, v případě že je použito PIR čidlo se snímáním obrazu. Dále pro tento účel nabízíme i následující specializovaná zařízení.

SIM-KAMERA
SIM-Kamera jednoduchý GSM alarm s integrovanou kamerou. Možnost připojení externích bezdrátových čidel. Při poplachu nebo na vyžádání pošle MMS zprávu s obrázkem sledovaného prostoru. Jednoduchá instalace i obsluha, fotky z integrované kamery obdržíte MMS zprávou na mobil nebo emailem. Duální detekce pohybu (detekce obrazu a pohybové PIR čidlo). Možnost odposlechu prostoru, přisvícení infradiodami pro noční vidění. Ovládání SMS zprávami, aktivace klíčenkami, SMS nebo automatická aktivace podle časovačů. Možnost připojení až 15-ti externích bezdrátových čidel (pohybové PIR čidlo, magnetický kontakt, požární hlásič atd..)
Montáž: není nutná
Cena: 4499 Kč bez DPH


EYE-02
Kamera s integrovanou poplachovou ústřednou. Snadná instalace a ovládání, okamžitá informace na mobilní telefon - MMS, SMS, volání, PIR detektor pohybu, detekce pohybu v obraze, detektor tříštění skla, zabudovaný mikrofon pro vzdálený odposlech, infračervené noční vidění, aktivace pohybem, zvukem, externím detektorem, atd., USB připojení k PC, kompatibilní s profesionálními detektory, webový portál, zasílání e-mailů - zprávy a ovládání z libovolného PC, možnost napojení na pult centrální ochrany.
Montáž: samomontáž možná - připravené profily
Cena: 7100 Kč bez DPH

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.