Najdeme Vaše auto!

Lokalizace zaměstnanců

 
 

 

Lokalizace zaměstnanců do mapových podkladů

 

Systém REX vám umí pomoci i s řízením firmy, které má zaměstnance v terénu. I v tomto případě můžete mít trvalý přehled o jejich pohybu.
V zásadě existují dvě kategorie řešení.

GSM dohled
Lokalizace pomocí GSM je jednoduché a levné řešení pro občasnou kontrolu. Lokalizace probíhá podle mobilního telefonu zaměstnance a jeho poloha je zobrazena do mapy na lokalizačním serveru a zaznamenána do paměti.
Výhodou služby jsou minimální pořizovací náklady - platíte pouze za uskutečněné lokalizace. SIM karty můžete mít buď svoje, nebo vám je můžeme dodat. (V současné době služba funguje pouze u operátora T-Mobile).
Nevýhodou této varianty je nižší přesnost lokalizace.
Tento systém je vhodný například pro firmy, které chtějí kontrolovat své obchodní cestující.

Využití satelitů pro lokalizaci
Podstatně sofistikovanějším řešením je využití specializovaných mobilních telefonů s GPS a funkcemi pro sledování, jejichž dodavatelem je pro nás firma BENEFON. S použitím těchto zařízení vám systém REX poskytne opravdu komplexní službu kontroly pohybu.
Přístroj například může zaznamenávat kompletní pohyb pracovníka do paměti a následně jej zobrazit do mapy. Umí ohlásit, že zaměstnanec dorazil do určitého místa a mnoho dalších funkcí.
Toto řešení je vhodné vždy když potřebujete opravdu komplexní informaci a velmi přesnou polohu. Uživateli tak jsou například i bezpečnostní služby a městská policie.
Jedinou nevýhodou je nutnost pořízení specializovaných lokalizačních telefonů.

Vzhledem k modularitě a flexibilitě systému REX vám rádi zpracujeme nabídku na jakýkoli speciální požadavek v tomto oboru.

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.