Najdeme Vaše auto!

ATHOS REX

 
 

 

Popis služby
Dálkové střežení vozidel ATHOS REX je nabízeno firmami 1.REX SERVICES, a.s. a JABLOTRON s.r.o. jako vyspělá metoda ochrany vozidel. Produkt je směřován zejména na vozidla nižší střední a střední třídy s cenou do cca 600 000. Vozidlo je vybaveno autoalarmem s GSM komunikací typ JABLOTRON CA-1201ATHOS, který je doplněn lokalizační SIM kartou a napojen na pult nepřetržitého střežení systému REX, který provozuje firma 1.REX SERVICES, a.s. Vozidlo je tak pod nepřetržitým dohledem střežící služby a majitele. V případě potřeby je možno vozidlo lokalizovat a dohledat.

Pořízení služby
Instalaci autoalarmu spolu se službou je možno objednat v autorizovaných montážních místech firem JABLOTRON nebo REX, kde bude provedena montáž a registrace vozidla na střežící pult včetně kontroly přenosu.

Podmínky provozu
Vozidlo hlásí každé narušení majiteli a centrálnímu pultu střežení, toto hlášení proběhne po GSM síti okamžitě. Díky reakci bez prodlení je možné ve většině případů zabránit větším škodám. Pokud by přesto došlo k odcizení vozu, pracovník pultu spustí lokalizaci vozidla a sleduje jeho pohyb, následně zajistí zásah příslušné výjezdové jednotky POLICIE ČR, případně zabrání přejezdu vozidla přes státní hranici. Přenosy poplachu jsou funkční i v zahraničí. Lokalizace je možná zatím pouze v ČR.

Využití internetového portálu
Další službou, která je k dispozici pro uživatele dálkového střežení vozidel ATHOS REX je internetový portál. Na tomto místě si může majitel vozu sám zobrazit polohu vozidla na mapovém podkladu, nastavovat parametry alarmu, případně využít dalších služeb. Pro firmy je výhodné například využití pravidelné automatické lokalizace pro kontrolu služebních vozidel, portál umožňuje i zobrazení historie pohybu. Jeho použití je možné také pro administraci údajů o majiteli a komunikaci s pracovníky střežení.

Výhody služby REX GSM
Oproti běžnému alarmu zvyšuje služba dálkového střežení zásadně bezpečnost vašeho vozidla. Služba v této konfiguraci představuje nejen podstatně zvýšenou zábranu proti krádeži, ale i návaznou možnost dohledání či zastavení vozidla, pokud by již ke krádeži došlo. Podstatným momentem je i sleva na pojistném. Vozidla vybavená tímto systémem, mají slevu na pojistném ve výši, která ve většině případů převyšuje poplatek za střežení.

Cenové podmínky
Za střežení platí zákazník pravidelné poplatky, které jsou však ve většině případů nižší než sleva na pojistném. Měsíční střežení basic stojí 220 Kč + DPH. Platí se ročně předem, v ceně je obsažen i provoz SIM karty. (Sleva na pojistném např. pro vůz FABIA Classic 1.2 47 kW, je 233 Kč/měsíc. Tabulku slev pro vozy FABIA a OCTAVIA zašleme na vyžádání).

Garantované slevy pojišťoven
Systém REX je certifikován všemi velkými pojišťovnami. Obvyklé slevy jsou ve výši 20% z ročního pojistného. Sleva se u většiny ústavů kumuluje s dalšími poskytovanými slevami. Podrobný přehled slev zašleme na vyžádání.

 
© 2010 1.REX SERVICES, a.s.